Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою на Івано-Франківщині

Опубліковано: 14 Березня 2019, 16:01
Події
Початок
19
Березня
2019 року
10:30
У ході робочого візиту Остап Семерак відвідає Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника, де у форматі відкритої лекції поспілкується зі студентами про сучасні екологічні тренди та виклики перед Україною, а також про зміст екостандартів, діючих в країнах ЄС та важливість змін екологічної свідомості для кожного громадянина нашої держави.

У ході робочого візиту Остап Семерак відвідає  Прикарпатський національний університет  ім.В.Стефаника, де у форматі відкритої лекції поспілкується зі студентами про сучасні екологічні тренди та виклики  перед Україною, а також про зміст екостандартів, діючих в країнах ЄС та важливість змін екологічної свідомості для кожного громадянина нашої держави.  

По завершенню лекції заплановано спілкування  Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака з представниками ЗМІ. (Орієнтовний час - 10:30, актовий зал Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника за адресою: вул. Шевченка,57).

Також Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області під головуванням Президента України,  яка має відбутися 19 березня у Коломиї.

Акредитація представників ЗМІ, які бажають поспілкуватися з Міністром по завершенню лекції в Прикарпатському національному університеті ім.В.Стефаника до 20.00 18 березня 2019 року за телефоном: (097) 49 714 49  чи на електронну пошту: oksnik7@gmail.com